درباره محک ماشین

محک ماشین اولین مخترع و تولید کننده دستگاه های کباب سیخ گیر مدل رومیزی در ایران و صادر کننده به پنچ قاره جهان، سازنده تجهیزات رستوران‌ها، کبابی ها، بگیرو ببرها، آشپزخانه رستوران، آشپزخانه هتل و آشپزخانه بیمارستان و ارائه دهنده ماشین های تمام اتوماتیک کباب سیخ گیر و پخت کباب، اجاق گاز، انواع تنور های گردان اتوماتیک و ثابت، سازنده انواع ماشین های سیخ شوی جهت شستوشوی سیخ های کباب جوجه جگر و غیره و سازنده خطوط سلف سرویس

 

درباره محک ماشین

شرکت محک ماشین
اولین تولید کننده دستگاه های کباب سیخ گیر مدل رومیزی در ایران
با شماره ثبت         ۲۷۸۰۴۳
و شناسه ملی      ۱۰۱۰۳۰۵۲۲۸۸
شرکت محک ماشین در سال ۱۳۸۰ با هدف تولید و تجهیز آشپزخانه های صنعتی با بیش از ده ها ثبت اختراع، فعالیت خود را آغاز نمود و با گذشت یک سال در سال ۱۳۸۱، شرکت شرایط را به منظور ارتقاء کیفیت محصولات مساعد نموده و با خرید و ساخت کارخانه جدید فعالیت خود را گسترده کرد.

در همین راستا با افزایش ماشین آلات جدیدی همانند CNC Punch Machine ،CNC Break Machine و CNC Laser Cut Machine محصولات جدیدی که از نظر کمی و کیفی قابلیت مقایسه با محصولات هم ردیف خارجی را داشت تولید نمود و به منظور حفظ خط مشی کیفیت سیستم های ISO 22000 ، ISO 9002 ، HACCP بانضمام CE اروپا جهت برخی از کالاها اخذ نموده و موفق گردید در ادامه نسبت به دریافت استانداردهای اجباری در زمینه برخی از کالاهای صنعتی اقدام نماید. بر این اساس گستره جدیدی از توانایی های تولید برای تجهیز آشپزخانه های صنعتی مهیا نمود.

 

خدمات شرکت محک ماشین

شرکت محک ماشین ارائه دهنده انواع خدمات و محصولات آشپزخانه های صنعتی از جمله: انواع دستگاه های کباب سیخ گیر کوبیده، بیش از سی مدل کباب پزها، ماشین های ظرفشویی، کابینت ها، هودها، ترولی و تجهیزات برودتی و هر آنچه که برای یک آشپزخانه صنعتی جهت خدمت رسانی در رستوران، هتل و یا بیمارستان احتیاج است.
جهت ارتباط با محک ماشین، پرسنل بخش خدمات در اسرع وقت پاسخگوی نیاز شما به منظور رفع مشکلات خواهند بود از این رو می توانید با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید.

کلیه تجهیزات آشپزخانه خریداری و نصب شده توسط تکنسین های این مجموعه شامل ۱۲ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد.